MYH TURİZM; 2012 yılından günümüze taşımacılık hizmetinde sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. MYH TURİZM, kurulduğu günden itibaren konusunda hizmet veren uzman kadrosuyla

  • Personel taşımacılığı
  • Öğrenci taşımacılığı
  • Şehir içi ve şehirler arası özel organizasyon tur ve seferleri işini yapmaktadır.

Hizmetlerimiz taşımacılık sektöründe her türlü personel ve öğrenci taşımacılığını kapsamaktadır. Firmamız personel ve öğrenci taşımacılığının yanı sıra aynı hizmet kalitesiyle uzun yolculuklarınızda tüm ihtiyaçlarınıza hitap edebilecek konfora ve güvenlik özelliklerine sahip araçlarımızla özel organizasyonlarınıza taşımacılık hizmeti vermektedir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede taşımacılık sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri standartları belirleyen teknolojik ve sektörel gelişimi takip ederek sürekli kendisini yenilemek, daima kalite, iyi hizmet, güler yüz ve uygun fiyat olmuştur.

Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı, dürüstlük ve kaliteli prensibiyle çalışan Myh turizm, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

Ahmet ER
MYH Sosyal Hizmetler Otomotiv Gıda İnşaat. San. ve Tic Ltd. Şti.